UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 14144204

nr 1414 4204

Golvur

Stanford. Höjd: 226cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:00:00

18/8 20:05:55 1      150 kr
21/8 10:09:26 2      Vinnande bud